Dell Precision 5520

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Dell Precision 5520 je výkonný notebook v tenkom hliníkovom tele. Spoločnosť Dell sa chváli, že ide o najtenšiu mobilnú pracovnú stanicu na trhu. Ide o zaujímavú kombináciu profesionálneho výkonu a štýlového aj funkčného designu.

Precision 5520 je dodávaný s procesorom 6. alebo 7. generácie, a to v Core i5, Core i7, alebo aj mobilnej verzii Intel Xeon. Využitie Xeonov je jasným znamením, že ide naozaj o pracovnú stanicu. Podporovaná je pamäť RAM DDR4 s kapacitou až 32 GB, pre ktorú sú vyhradené 2 sloty. Úložisko je možné nakombinovať z M.2 a klasických 2,5" diskov. Pre Workstation je samozrejme dôležitá dedikovaná grafická karta, v tomto prípade profesionálny nVidia Quadro M1200 so 4 GB pamäťou. Displej má uhlopriečku 15,6" a môže byť vo Full HD alebo 4K rozlíšenie. Napriek tomu, že je notebook dostatočne veľký, jeho klávesnica neobsahuje numerickú časť, čo je škoda. Z konektorov tu nájdeme iba 2x USB, USB-C a HDMI, čo nie je veľa. Bez dokovacej stanice sa zrejme nezaobídeme. Je poznať, že aby Dell dosiahol vysoký výkon v kombinácii s tenkým dizajnovým šasi, musel urobiť určité ústupky.

Dell Precision 5520 je pre profesionálov, ktorí potrebujú svoje CAD projekty štýlovo prezentovať u zákazníka. Na našom eshope ale nájdete aj mnoho ďalších repasovaných notebookov, ktoré vám môžu vyhovovať viac.