Dell PowerEdge R720

Radenie podľa
Počet produktov na stránku
Filtrovanie podľa ceny bez DPH
V aktuálnej sekcii 2 produktov

Server Dell PowerEdge R720

SRVDEL2UR720010

2U, 2x Intel Xeon 10-core E5-2660 v2 2,2 GHz, 32 GB RAM, PERC H310 mini, iDRAC Express, 8x SFF (2,5"), bez čelného panelu

Skladom Posledný kus
  Konfigurovať
Doprava zdarma

Objednaním tohto produktu teraz získate dopravu zdarma na celú objednávku a po celej ČR i SK.

Server Dell PowerEdge R720

SRVDEL2UR720011

2U, 2x Intel Xeon 10-core E5-2660 v2 2,2 GHz, 32 GB RAM, H710 mini, iDRAC Enterprise, 16x SFF (2,5"), bez čelného panelu

Skladom Posledný kus
  Konfigurovať
Doprava zdarma

Objednaním tohto produktu teraz získate dopravu zdarma na celú objednávku a po celej ČR i SK.

Profesionálny server Dell PowerEdge R720 je ideálnou voľbou pre zefektívnenie vášho podnikania a zjednodušenie správy IT. Vďaka rozšíreným možnostiam virtualizácie, vylepšenej správe spotreby a inovatívnemu systému nástrojov pre správu sú znižované prevádzkové náklady. Konštrukčne sa jedná o server Rack 2U, ktorého vnútorné usporiadanie je premyslené tak, aby organizácia káblov nebránila prúdeniu vzduchu ani prístupu k jednotlivým komponentom. Prostredníctvom informačného LCD displeja budete mať vždy prehľad o stave servera, jeho napájaniu a prevádzkovej teplote. PowerEdge R720 je už dvanástou generáciou serverov Dell s tou výhodou, že akonáhle sa zoznámite so správou jednej z generácií, budete dobre rozumieť aj generácii budúcej, na ktorú tak bude ľahké prejsť.

Servery pracujú až s dvoma osem či desať jadrovými procesormi Intel Xeon novej generácie s technológiou Intel QuickPath, ktoré zabezpečia, že o výpočtový výkon nebudete mať núdzu. Pre operačnú pamäť typu DDR3 je pripravených rovno 24 DIMM slotov, vďaka ktorým môžete využívať až 768 GB pamäte RAM. S prídavnými prepážkami na pevné disky je možné pripojiť až osem 3,5" či šestnásť 2,5" HDD o celkovej kapacite 32 TB. Tieto parametre spoločne s množstvom PCI slotov, RAID radičmi a možnosťami sieťového pripojenia a vzdialenej správy, robí zo servera Dell PowerEdge R720 atraktívnu voľbu pre univerzálne serverové riešenia.

Ak je pre vaše účely rad Dell PowerEdge R720 až príliš nákladný, môžete sa pozrieť po serveri nižšej série PowerEdge R710. Zaujímavou alternatívou môžu byť tiež serverové počítače Dell Precision. Všetky repasované servery z našej ponuky nájdete v sekcii repasované servery.

Viac

Video
Filtrovať tovar podľa parametrov
Model
Model - server
Procesor
Typ CPU
Počet procesorov
Počet jadier CPU
Frekvencia CPU
Označenie CPU
Hodnotenie CPU (Benchmark)
Operačná pamäť
Kapacita operačnej pamäte
Typ operačnej pamäte
Pevný disk
Počet voľných pozícií pre HDD
Typ voľných pozícií pre HDD
Pevné disky celkom
Počet pevných diskov
Operačný systém
Operačný systém
Porty - switch
Zrušiť vybrané filtre