Dell PowerEdge R710

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Servery radu Dell PowerEdge R710 sú ideálnou voľbou pre zefektívnenie vášho podnikania a zjednodušenie správy IT. Vďaka rozšíreným možnostiam virtualizácie, vylepšenej správe spotreby a inovatívnemu systému nástrojov pre správu sú znižované prevádzkové náklady. Konštrukčne sa jedná o server Rack 2U, ktorého vnútorné usporiadanie je premyslené tak, aby organizácia káblov nebránila prúdeniu vzduchu ani prístupu k jednotlivým komponentom. Prostredníctvom informačného LCD displeja budete mať vždy prehľad o stave servera, jeho napájaniu a prevádzkovej teplote. PowerEdge R710 je už jedenástou generáciou serverov Dell s tou výhodou, že akonáhle sa zoznámite so správou jednej z generácií, budete dobre rozumieť aj generácii budúcej, na ktorú tak bude ľahké prejsť.

Servery pracujú s procesormi Intel Xeon Quad alebo Xeon Hexa Core novej generácie s technológiou Intel QuickPath, ktoré zabezpečia, že o výpočtový výkon nebudete mať núdzu. Pre operačnú pamäť typu DDR3 je pripravených rovno 18 DIMM slotov, vďaka ktorým môžete využívať až 288GB pamäte RAM. S prídavnými prepážkami na pevné disky je možné pripojiť až šesť 3,5" či osem 2,5" HDD s celkovou kapacitou 12TB. Tieto parametre spoločne s množstvom PCI slotov, RAID radičmi a možnosťami sieťového pripojenia a vzdialenej správy, robí zo servera Dell PowerEdge R710 atraktívnou voľbou pre univerzálne serverové riešenie.

Ak je pre vaše účely rad Dell PowerEdge R710 až príliš nákladný, môžete sa pozrieť po serveru nižšej série PowerEdge R410. Vyšší výkon a ďalšie možnosti potom poskytnú servery Dell PowerEdge R620. Všetky repasované servery z našej ponuky nájdete v sekcii repasované servery.

Viac

Video