Dell PowerEdge R710

Radenie podľa
Počet produktov na stránku
Filtrovanie podľa ceny bez DPH
V aktuálnej sekcii 1 produktov

Server Dell PowerEdge R710

SRVDEL2UR710026

2U, 2x Intel Hexa Core Xeon L5640 2,27 GHz, 8 GB RAM, bez 2,5" HDD, rámečků, mechaniky a čelního panelu

Skladom 3 kusy

Servery radu Dell PowerEdge R710 sú ideálnou voľbou pre zefektívnenie vášho podnikania a zjednodušenie správy IT. Vďaka rozšíreným možnostiam virtualizácie, vylepšenej správe spotreby a inovatívnemu systému nástrojov pre správu sú znižované prevádzkové náklady. Konštrukčne sa jedná o server Rack 2U, ktorého vnútorné usporiadanie je premyslené tak, aby organizácia káblov nebránila prúdeniu vzduchu ani prístupu k jednotlivým komponentom. Prostredníctvom informačného LCD displeja budete mať vždy prehľad o stave servera, jeho napájaniu a prevádzkovej teplote. PowerEdge R710 je už jedenástou generáciou serverov Dell s tou výhodou, že akonáhle sa zoznámite so správou jednej z generácií, budete dobre rozumieť aj generácii budúcej, na ktorú tak bude ľahké prejsť.

Servery pracujú s procesormi Intel Xeon Quad alebo Xeon Hexa Core novej generácie s technológiou Intel QuickPath, ktoré zabezpečia, že o výpočtový výkon nebudete mať núdzu. Pre operačnú pamäť typu DDR3 je pripravených rovno 18 DIMM slotov, vďaka ktorým môžete využívať až 288GB pamäte RAM. S prídavnými prepážkami na pevné disky je možné pripojiť až šesť 3,5" či osem 2,5" HDD s celkovou kapacitou 12TB. Tieto parametre spoločne s množstvom PCI slotov, RAID radičmi a možnosťami sieťového pripojenia a vzdialenej správy, robí zo servera Dell PowerEdge R710 atraktívnou voľbou pre univerzálne serverové riešenie.

Ak je pre vaše účely rad Dell PowerEdge R710 až príliš nákladný, môžete sa pozrieť po serveru nižšej série PowerEdge R410. Vyšší výkon a ďalšie možnosti potom poskytnú servery Dell PowerEdge R620. Všetky refurbished servery z našej ponuky nájdete v sekcii refurbished servery.

Viac

Video
Filtrovať tovar podľa parametrov
Model
Model
Procesor
Typ CPU
Počet procesorov
Počet jadier CPU
Frekvencia CPU
Označenie CPU
Hodnotenie CPU (Benchmark)
Operačná pamäť
Kapacita operačnej pamäte
Typ operačnej pamäte
Pevný disk
Počet voľných pozícií pre HDD
Typ voľných pozícií pre HDD
Pevné disky celkom
Počet pevných diskov
Operačný systém
Operačný systém
Zrušiť vybrané filtre