Dell Latitude 7480

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Ak hľadáte to najlepšie medzi profesionálnymi ultrabooky, ste tu správne. Dell Latitude 7480 efektívne kombinuje odolné materiály, vystuženie často namáhaných miest, nízku hmotnosť a profesionálny dizajn.

Čo do výkonu potom ponúka energeticky úsporný Intel Core procesor pokročilé 7. generácie, ktorého zdieľaný grafický čip tiež nie je žiadne orezávatko. Operačná pamäť RAM je typu DDR4, dosahuje teda vyšších frekvencií než predchádzajúce generácie. 14" displej je dostatočne veľký as rozlíšením až 1920x1080 poskytne krásne jemný obraz. SSD úložisko už je samozrejmosťou, tu v prevedení M.2. Okrem klasických USB 3.0 obsahuje Latitude 7480 tiež USB Type-C. Na ultrabooku však už nenájdeme starý dokovací konektor pre E-family portreplikátor.

Video