Dell Latitude E6400

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Dell Latitude E6400 bol prvýkrát uvedený na trh v októbri roku 2008 a aj keď vychádza z jeho veľmi úspešného predchodcu s názvom Latitude D630, je už na prvý pohľad zrejmé, že na novom modeli vývojári výrazne zapracovali. Už dizajn je od predchádzajúceho modelu úplne iný. Nie je sa čomu diviť, displej je navrhnutý pre nový pomer strán 16:9, farebné prevedenie bolo zmenené z kombinácie čiernej a striebornej na čiernu. Latitude E6400 je ponúkaný tiež vo farbách modrá, červená (vínová) a strieborná. Všetky varianty vyzerajú veľmi elegantne a už od prvého okamihu pôsobí atraktívne.

Latitude E6400 je osadzovaný procesormi Core 2 Duo až do T9800, teda 2.93 GHz a chipsetmi Intel GM45 / PM45. Pamäťové moduly RAM je možné použiť až dva a to typu DDR2 až do úctyhodných 8 GB. Dôležitým parametrom pre každého zákazníka je grafická karta. Môžeme tu nájsť štandardné zdieľanú Intel GMA 4500MHD alebo výkonnejšiu NVIDIA Quadro NVS 160M. Samostatnou kapitolou je displej, ktorý je výrobcom osadzovaný panelom s rozmerom 14,1" a rozlíšením 1280x800 alebo 1440x900.

Hmotnosť prístroja je skromných 1,95 Kg (so 4-článkovou batériou) a rozmermi 335 x 238 x 25 mm.

Dell Latitude E6400 bol konštruovaný s dôrazom na životnosť, bezpečnosť, vysokú produktivitu a nízke náklady na prevádzku.

Každého nového používateľa iste ihneď zaujmú masívne pánty veka displeja, precízne prevedená, presná a pohodlná klávesnica a jednoduché použitie kompatibilných dokovacích staníc, ktoré umožnia nahradiť bežný stolný počítač. Tretím dielom do skladačky môže byť tiež kompatibilný stojan pre umiestnenie dokovacej stanice, ktorého použitím ide ľahko vytvoriť plne funkčný celok, bezozbytku nahrádzajúci počítač typu OptiPlex.

Prevádzkyschopnosť možno ľahko predĺžiť s použitím 9-článkovej batérie a dodávaného SW pre kontrolu spotreby.

Vybrané nástroje pre správu umožnia užívateľovi sústrediť sa na svoju prácu bez obáv o bezpečnosť a dostupnosť uložených dát.

Dell latitude E6400 je ťažké niekomu neodporučiť. Jedná sa o tak univerzální notebook, že pokryje drvivú väčšinu bežných požiadaviek zákazníkov. Ak teda nie ste stále na cestách, neholdujete grafickým SW alebo nie ste náročným filmovým fanúšikom, je tento model vhodný aj pre vás.

Viac