Dell Latitude E6320

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebooky Dell Latitude E6320 sa vyznačujú svojou kompaktnosťou, odolnosťou, zabezpečením a podareným dizajnom. Šasi je chránené prevedením Tri-Metal, testovaným podľa vojenskej normy MIL-STD 810G. Kryt displeja je z anodizovaného hliníka, klávesnica odolná proti poliatiu, LCD panel chránený tesnením a zavesený na vystužených oceľových závesoch. Zabudované čidlo voľného pádu ochráni Váš disk v prípade, že notebook spadne. Rohy sú chránené horčíkovou zliatinou a vďaka technológii Dell Data Protection sa môžete spoľahnúť na zabezpečenie aj po stránke softvérovej.

Ľahký prístup pre pohodlné rozširovanie a servis kľúčových súčastí zaisťujú praktické dvierka. Technológia Express Charge potom zabezpečí dobitie batérie notebooku na 80% už približne za hodinu. Pre efektivitu práce aj pohodlie sa Vám bude hodiť možnosť polohovania displeja v rozsahu 180 stupňov.

Notebooky sú dodávané s chipsetom Mobile Intel QM67 Express a viacjadrovým procesorom radu Intel Core i3Intel Core i7. O vykresľovanie obrazu sa stará grafický čip Intel HD Graphics 3000. Vďaka display o veľkosti 13,3 "majú notebooky rozmery 33,5 cm x 3cm x 22,3cm a vážia len 1,65kg aj s batériou. Display s antireflexnou vrstvou ponúka rozlíšenie 1366x768.

Ak je pre Vaše účely rad E6320 až príliš drahý, môžete sa pozrieť po predchádzajúcej generácii s displejom s veľkosťou 14" Dell Latitude E6410. Zaujímať by Vás mohol tiež tento model s displejom s veľkosťou 14", Dell Latitude E6420. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Viac

Video