Dell Latitude E6320

Notebooky Dell Latitude E6320 sa vyznačujú svojou kompaktnosťou, odolnosťou, zabezpečením a podareným dizajnom. Šasi je chránené prevedením Tri-Metal, testovaným podľa vojenskej normy MIL-STD 810G. Kryt displeja je z anodizovaného hliníka, klávesnica odolná proti poliatiu, LCD panel chránený tesnením a zavesený na vystužených oceľových závesoch. Zabudované čidlo voľného pádu ochráni Váš disk v prípade, že notebook spadne. Rohy sú chránené horčíkovou zliatinou a vďaka technológii Dell Data Protection sa môžete spoľahnúť na zabezpečenie aj po stránke softvérovej.

Ľahký prístup pre pohodlné rozširovanie a servis kľúčových súčastí zaisťujú praktické dvierka. Technológia Express Charge potom zabezpečí dobitie batérie notebooku na 80% už približne za hodinu. Pre efektivitu práce aj pohodlie sa Vám bude hodiť možnosť polohovania displeja v rozsahu 180 stupňov.

Notebooky sú dodávané s chipsetom Mobile Intel QM67 Express a viacjadrovým procesorom radu Intel Core i3Intel Core i7. O vykresľovanie obrazu sa stará grafický čip Intel HD Graphics 3000. Vďaka display o veľkosti 13,3 "majú notebooky rozmery 33,5 cm x 3cm x 22,3cm a vážia len 1,65kg aj s batériou. Display s antireflexnou vrstvou ponúka rozlíšenie 1366x768.

Ak je pre Vaše účely rad E6320 až príliš drahý, môžete sa pozrieť po predchádzajúcej generácii s displejom s veľkosťou 14" Dell Latitude E6410. Zaujímať by Vás mohol tiež tento model s displejom s veľkosťou 14", Dell Latitude E6420. Ďalšie kvalitné refurbished notebooky nájdete v sekcii refurbished notebooky.

Viac

Radenie podľa
Počet produktov na stránku
Filtrovanie podľa ceny bez DPH
V aktuálnej sekcii 1 produktov
product_image

Notebook Dell Latitude E6320

NTBDELE6320018

Intel Core i5 2520M 2,5 GHz, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Intel HD, DVD-RW, 13,3" 1366x768, COA štítok Windows 7 PRO

Skladom Posledný kus
Filtrovať tovar podľa parametrov
Display
Rozlíšenie displeja
Uhlopriečka displeja
Procesor
Typ CPU
Počet jadier CPU
Hodnotenie CPU (Benchmark)
Generácia procesora
Model
Model
Operačný systém
Operačný systém
Grafická karta
Typ grafickej karty
Model grafickej karty
Hodnotenie grafiky (Benchmark)
Pevný disk
Kapacita pevného disku
Typ pevného disku
Porty
USB 3.0
HDMI
VGA
DVI
COM
DisplayPort
Operačná pamäť
Kapacita operačnej pamäte
Typ operačnej pamäte
Výbava
Kamera
Bluetooth
Optická mechanika
Chipset
Potrebný príkon adaptéra
Zrušiť vybrané filtre