Dell Latitude e5410

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebooky Dell Latitude E5410 sú rozmerovo aj konštrukčne ideálne stroje pre prácu na cestách. Notebooky sú testované v zrýchlenej simulácii každodennej reálnej záťaže, aby bola zaistená ich čo možno najdlhšia životnosť. Zvlášť spevnené boli pánty držiace displej. Zabudovaný senzor voľného pádu a technológie Strike Zone ochráni Vaše dáta pred otrasmi, a to aj v prípade, že je notebook vypnutý. Technológia Express Charge zaistí dobitie batérie notebooku na 80% už približne za hodinu. Pre efektivitu práce navyše môžete využiť kompatibilné príslušenstvo pre modely Dell Latitude radu E.

Notebooky sú dodávané s chipsetom Mobile Intel HM55 Express a viacjadrovým procesorom radu Intel Core i3Intel Core i7. O vykresľovanie obrazu sa stará grafický čip Intel HD Graphics či grafická karta Nvidia NVS. Vďaka display o veľkosti 14,1 "majú notebooky rozmery 38,8cm x 3,3cm x 24,4cm a vážia 2,36kg vrátane batérie. Display s antireflexnou vrstvou ponúka rozlíšenie 1280x800 až 1440x900, a to podľa príslušného modelu.

Ak je pre Vaše účely rad E5410 až príliš drahý, môžete sa pozrieť po predchádzajúcej generácii Dell Latitude E5400. Zaujímať by Vás mohol tiež model nasledujúcej generácie, Dell Latitude E5420. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Viac informácií na oficiálnych stránkach výrobcu.