Dell Latitude E5470

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo info@technimax.sk, ďakujeme.

Žiadne produkty

Firemný notebook Dell Latitude E5470 pokračuje v línii odolných notebookov vyššej rady, ktoré kladú dôraz na dlhodobú spoľahlivosť a širokú využiteľnosť. Oproti stále rozšírenejším ultrabookom ponúka Latitude E5470 bohatšie konektivitu a možnosti rozšírenia. Obsahovať môže až štvorjadrový procesor a pracuje s rýchlou pamäťou DDR4. Disponovať môže tiež dedikovanou grafickou kartou, čo u ultrabookov očakávať nemožno. Celý notebook má hmotnosť len 1,7 kg, čo je na 14" uhlopriečku v odolnom šasi príjemne nízka hodnota. Ak hľadáte moderný pracovný notebook, Latitude E5470 určite stojí za zváženie.

Viac informácií o notebooku Dell Latitude E5470, ktorý je triezvu voľbou pre každodenné použitie, sa dočítate v našej recenzii.

Video