Blog

Novinky, recenzie, produktové tipy...

Herné počítače do 600 €

Do novozaloženej sekcie herných počítačov sme pre vás zaradili prvé modely počítačov Dell s grafickou kartou nVidia GeForce GTX 1650. Pri výbere sme kládli dôraz na čo najlepšiu súhru CPU a grafiky pri čo najnižšej obstarávacej cene. Výsledkom je herný počítač do 600 €, na ktorom si pri Full HD rozlíšení dobre zahráte aj nové hry.
celý článok

Dell OptiPlex 3070 – moderný počítač na každodenné použitie

Recenzie | 4.10.2022 | Jakub Seidl
Radi by sme vám predstavili počítač Dell OptiPlex 3070, ktorý je ku koncu roka 2022 jedným z najmodernejších PC v rámci repasov. Ide o ideálny počítač do kancelárie, ktorý môže byť veľmi zaujímavou alternatívou k novým počítačom. Ako repasovaný PC má oproti novému značne nižšiu cenovku, ale pritom ponúka moderné komponenty a povestnú spoľahlivosť značky Dell.
celý článok

Aj tento rok pomáhame tam, kde je potreba

Tento rok, rovnako ako v minulých rokoch, pokračujeme vo verejnoprospešných aktivitách, ktoré si kladú za cieľ podporiť neziskové projekty. Ako minulé roky sú hlavnými témami zdravie, deti a ich výchova a zvieratá. Rok 2021, ktorého výnos je určujúci pre celkovú čiastku v roku tohtoročnom, bol trochu chudší, a preto aj celková čiastka bola o niečo skromnejšia. Avšak stále platí, že 2 % zo zisku vraciame spoločnosti v našom prostredí, teda potrebným okolo seba.
celý článok

Ktoré počítače majú najnižšiu spotrebu?

Prudké zvyšovanie cien energií sa dotýka nás všetkých, či už máme na mysli firemné merítko alebo naše osobné domácnosti. Doteraz sme obmedzovanie spotreby vnímali možno skôr ako otázku ekológie, ale aktuálna situácia nás núti viac nad spotrebou premýšľať aj z ekonomického hľadiska. Radi by sme vám oznámili presnú energetickú náročnosť počítačov, ale nie je to také jednoduché.
celý článok