Blog

Novinky, recenzie, produktové tipy...

Najpredávanejší Delly v roku 2020

Vyhodnotili sme pre vás predaja modelov notebookov a počítačov Dell od začiatku tohto roka. Naprieč kategóriami aj konfiguráciami dochádzame k zaujímavému zisteniu o tom, čo je naozaj najžiadanejšie. Z prvého grafu vidíme, že zo všetkých modelov notebookov v konfigurácii s Core i5 sa jednoznačne najviac predával model Latitude E6540, a to viac ako dvojnásobne oproti druhému najpredávanejšiemu, ultrabooku Latitude E7240.
celý článok

Veľký pomocník do každej situácie - Dell Latitude E5570

Z aktuálnych správ o technických novinkách sa môže zdať, že klasické notebooky ustupujú pred segmentom ultrabookov. Naše predajní čísla však ukazujú, že klasické notebooky sú stále veľmi žiadaným tovarom, a to predovšetkým tie s pohodlne veľkou uhlopriečkou 15,6". Poďme sa pozrieť na najnovšie 15,6" notebook, ktorý máme aktuálne v ponuke, Dell Latitude E5570.
celý článok

Nie je všetko zlato, čo sa blyští

Pri výbere dodávateľa vždy odporúčame sledovať podmienky záruky, a hlavne sa pýtať, čo vám dodávateľ skutočne garantuje. Spoliehať sa na vyhlásenie „99% riešime do 10tich dní,“ alebo „absolútnu väčšinu reklamácií uznávame,“ je problematické. Až vám prestane fungovať notebook a vy ho budete urgentne potrebovať, nechcete počuť hlášku: „Bežne to opravíme do 10tich dní, ale zrovna tu je to výnimočná situácia …“ Toho sa nenajete, a preto sa pýtajte svojho dodávateľa, čo vám skutočne garantuje.
celý článok

1000 respirátorov FFP2 zadarmo

Ako ste už skôr zaznamenali, v roku 2016 sme odštartovali vlastnú iniciatívu, ktorá si kladie za cieľ pomáhať na miestach, kde je to potrebné. Zaviazali sme sa pravidelne každý rok vyčleniť časť svojho zisku a venovať túto sumu na projekty, ktoré si kladú za cieľ podporiť aktivity na pomoc potrebným. Tento rok tomu nie je inak.
celý článok

Dezinfekcia, dezinfekcia, dezinfekcia

Iste ste v poslednej dobe riešili nákup pomôcok pre osobnú hygienu, upratovanie alebo ochranu dýchacích ciest. Stále sa v médiách opakujú slová rúška, čistota, bezpečnosť a dezinfekcia. My sa súčasnému stavu prispôsobujeme rovnako ako vy, ale niektoré opatrenia sme zaviedli už dávno.
celý článok