Veľký pomocník do každej situácie - Dell Latitude E5570

Veľký pomocník do každej situácie - Dell Latitude E5570

Z aktuálnych správ o technických novinkách sa môže zdať, že klasické notebooky ustupujú pred segmentom ultrabookov. Naše predajní čísla však ukazujú, že klasické notebooky sú stále veľmi žiadaným tovarom, a to predovšetkým tie s pohodlne veľkou uhlopriečkou 15,6". Poďme sa pozrieť na najnovšie 15,6" notebook, ktorý máme aktuálne v ponuke, Dell Latitude E5570.

Dell Latitude E5570

Jednoduchý a funkčný dizajn v matne čierne

V pevnom šasi s dostatkom portov

Jednoliate čierne šasi notebooku pôsobí uceleným dojmom a prepožičiava strojom profesionálny vzhľad. Dizajn je bez výrazných rušivých prvkov a dobre padne predovšetkým do kancelárskeho prostredia. Za jeho vzhľad sa rozhodne nebudete musieť hanbiť, ba naopak, aj keď je to vždy subjektívna vec názoru. Na to, že ide o väčší 15,6" notebook, je Latitude E5570 príjemne tenký a ľahký.

Dell Latitude E5570

Vystužené pánty, na ktorých sa displej nekymácí

Notebook disponuje štandardnou konektivitou, takže pripojenie periférií a externých monitorov nebude problém. Nájdeme na ňom 3× USB 3.0, HDMI, VGA, RJ-45, audio jack a čítačku SD kariet. Zospodu je navyše aj dokovací konektor kompatibilný s dockmi Dell E-family, vďaka ktorým si môžete konektivitu notebooku značne rozšíriť.

Vo výbave podľa vašich potrieb

Vnútri notebooku Latitude E5570 beží CPU Intel Core šiestej generácie, najčastejšie i5 alebo i7. Existujú ako dvojjadrové nízkonapäťové varianty, mieriace na dlhú výdrž na batériu, tak výkonné štvorjadrové prevedenie pre náročné použitie. Ak je za číselným označením procesora písmeno U (napr. 6300U), ide o nízkonapäťový CPU. Ak označenie končí písmenami HQ (napr. 6440HQ), ide o výkonné štvorjadrové varianty.

Dell Latitude E5570

Stavové diódy na prednej hrane pri práci nerušia

Pamäť RAM je typu DDR4, disk možno osadiť aj veľmi rýchly SSD M.2 a rozlíšenie 15,6" displeja môže byť až Full HD 1920×1080. V prípade zvolenia notebooku s dedikovanou grafickou kartou AMD Radeon tak môžete získať poriadne silný stroj. Latitude E5570 môže byť taký, aký si vyberiete – energeticky úsporný s dlhou výdržou, alebo našliapnutý a pripravený aj na tie najnáročnejšie úlohy.

Samostatne i s príslušenstvom

Rad notebookov Latitude je určený predovšetkým do náročného firemného prostredia, kde je kladený dôraz na dlhodobú spoľahlivosť a vysokú mieru zabezpečenia. To platí aj pre model E5570. Čo je nutnosťou pre firmy, to je pre osobné použitie jedine výhodou. Pretože sa jedná o prevedenie s väčším 15,6" displejom a numerickou klávesnicou, odporučili by sme ho skôr tým z vás, ktorí potrebujú efektívne pracovať aj priamo na notebooku. Ale vďaka dokovaciemu konektoru nie je problém ani použitie s externými monitormi a ďalšími perifériami.

Dell Latitude E5570

Pohodlná ľahko zapustená klávesnica vrátane numerickej časti

V prvotriednom stave

Rovnako ako všetko tovar, aj Dell Latitude E5570 garantujeme dodávať iba v kvalite A+. Nebude teda mať žiadne chybné pixely ani škrabance či otlaky na displeji, nikde nebude nič zlomeného alebo promáčknutého a tak ďalej. Podrobnosti si môžete prečítať v samostatnom článku, kde definujeme kvalitu našich notebookov.

Dell Latitude E5570

Latitude E5570 v dokovacej stanici vedľa 22" monitora

Bude pre vás Dell Latitude E5570 tým pravým pomocníkom, na ktorého sa budete môcť spoľahnúť a naložiť na neho všetku svoju pracovnú záťaž? Vyskúšajte ho a uvidíte sami.

Notebooky Dell Latitude E5570 skladom