Reklamáciu vybavíme do druhého dňa!

Reklamáciu vybavíme do druhého dňa!

Spoločne s nákupom u nás získate službu, ktorá nemá vo svete repasovanej výpočtovej techniky obdoby a znesie aj porovnaní so službami popredných výrobcov novej výpočtovej techniky.

Garantujeme vám totiž vybavení vašej reklamácie tovaru, ktorý je v záruke, najneskôr nasledujúci pracovný deň, a to na všetky produkty, ktoré si u nás zakúpite. Za túto službu u nás nič nepřiplácíte, je už v cene tovaru.

Reklamácia

Tiež nechápete, prečo vám niekto sľubuje, že sa vašim požiadavkou začne zaoberať do druhého dňa, alebo do piatich dní? Pre vás je predsa podstatné, kedy bude váš problém vyriešený, nie kedy sa ním začne dodávateľ zaoberať! Chápeme to rovnako, a preto sa naša garancia vzťahuje na kompletné vybavenie vašej požiadavky, a nielen začatia jeho riešenie. Chceme vaše problémy riešiť, a nie sa len schovávať za šikovne napísané obchodné podmienky. Preto vám tiež dôležité veci garantujeme.

Pokiaľ k nám napríklad v pondelok vami reklamovaný stroj dorazí, v utorok už ho opravený budeme posielať späť k vám. Je to náročné, ale zvládame to. Ak nám chcete pomôcť, hláste prosím závady pomocou formulára pre reklamácie online, ktorý je prístupný po prihlásení.

Detailnejšie informácie sa dočítate v našom reklamačnom poriadku.

Vyberte si stroj so zárukou do druhého dňa v cene