Obmedzenie počtu balíkov?

Obmedzenie počtu balíkov?

Vianočná sezóna vrcholí a v kombinácii s kovidovými opatreniami tlak na prepravné služby stúpa. Tento rok, viac než ktorýkoľvek rok, sú prepravné služby preťažené, čo vedie k nutnému obmedzovaniu počtu zásielok. Ako tomu bolo aj skôr, niektorým odosielateľom sa obmedzuje maximálny počet zásielok, ktoré budú v tomto období prevzaté na expedíciu. Áno, možno sa to dotkne aj vás, možno vám niektorá zo zásielok z českých eshopov dorazí neskôr.

My už niekoľko rokov spolupracujeme s viacerými prepravcami a nechávame na každom zákazníkovi, aby si vybral toho, ktorý mu vyhovuje. Je to drahšie, pretože nemáme takú „silu“ pre vyjednanie nižšie ceny prepravy, ale radi to zadotujeme, pretože pre nás je priorita zákazník, teda včasné a komfortné doručenie objednaného tovaru. Sme si vedomí, že aj u prepravných služieb pracujú ľudia ako my, ktorí nie sú dokonalí. Každý zo zákazníkov má s konkrétnymi vodiči iné skúsenosti a preferuje iného prepravcu. U nás si môžete vybrať, a to priamo v objednávke v košíku.

expedice Technimax

Na zozname objednávok ide pekne vidieť, ako zákazníci preferujú rôzne prepravce

Teraz je pre vás podstatné, že možnosť výberu vám garantuje včasné odoslanie, teda nestane sa nám to, že nám prepravca dá limit počtu zásielok a my vašu objednávku nevyexpedujeme. Dokážeme tieto procesy optimalizovať. Proste vašu zásielku odošleme a obmedzovanie počtu zásielok v tejto náročnej dobe sa nás netýka.

U nás sa nemusíte obávať meškanie expedície tovaru, a to ani v najvyťaženejších dňoch. Máme pre vás pripravenú expedíciu cez PPL (DHL), DPD a GLS. V prípade krízovej situácie máme stále dátové napojenie, a teda aj operatívnej možnosť expedovať ešte navyše cez Geis.

Na IT Dell sa službami od Technimaxu sa môžete spoľahnúť.

Vybrať produkt a nechať okamžite expedovať