Značkové príslušenstvo Dell

Značkové príslušenstvo Dell

Ako dobre viete, u nás v Technimaxe sa špecializujeme na výpočtovú techniku značky Dell. Kvalitné stroje vyššej triedy sú nákladnejšie na obstaranie, ale podľa skúseností sa v dôsledku oplatia. Doteraz sme skôr trochu bojovali s príslušenstvom, hlavne čo sa týka nových batérií k notebookom, ktoré sme skúšali brať kompatibilné od rôznych výrobcov, ale stále nedosahovali takej kvality a výdrže, ako sme si predstavovali. Preto sme sa rozhodli pre ďalší krok smerom ku kvalite .

V konfigurátore teraz nájdete nové originálne batérie k notebookom Dell Latitude , ktorých výdrž dosahuje podľa druhu záťaže 4–6 hodín . Tieto batérie sú pomerne drahé, ale budete vďaka nim mať istotu kvality značky Dell.

V podobnom zmysle sme k notebookom doplnili aj nové originálne brašne Dell . V ponuke zostávajú aj pôvodné brašne, ale ak vám ide o kvalitu a chcete mať všetko od Dellu, môžete si teraz zaobstarať naozaj kvalitné príslušenstvo.

Ak potrebujete novú klávesnicu a myš , či už k notebooku alebo k počítaču, nájdete novo v konfigurátore aj tieto periférie značky Dell . Sme presvedčení a stále znovu a znovu pozorujeme, že za kvalitu sa oplatí priplatiť si. Preto chceme k strojom Dell ponúkať aj značkové originálne príslušenstvo Dell, hoci je drahšie.

Ďakujeme za vašu priazeň a veríme, že tých z vás, ktorí si už na Dell zvykli, toto rozšírenie ponuky príslušenstva poteší.

Repasované notebooky Dell
s originálnym príslušenstvom