Volne predajné príslušenstvo Dell

Volne predajné príslušenstvo Dell

Obsah článku

Novo sme pre vás spustili predaj náhradných dielov, komponentov a príslušenstva Dell. Sekcia Príslušenstvo a komponenty bola na našom e-shope už dávno, ale bola skôr informatívneho charakteru a zobrazovala položky, ktoré si možno prikúpiť k našim počítačom a notebookom cez konfigurátor. Teraz máte možnosť zakúpiť si príslušenstvo Dell samostatne bez toho, aby bolo viazané na konkrétny PC či notebook.

Aký tovar?

Aký tovar medzi príslušenstvom nájdete? Zatiaľ ide o originálne dokovacie stanice Dell, napájacie adaptéry Dell, notebookové batérie Dell, front panely a lyžiny pre servery Dell, soundbary pre monitory Dell, grafické karty nVidia Quadro a niekoľko ďalších drobností. Sortiment príslušenstva budeme postupne rozširovať o ďalšie položky, ktoré sa k výpočtovej technike môžu hodiť. V pláne je aj uvedenie predaja komponentov, ako sú napájacie zdroje pre PC Dell, displeje k notebookom Dell, rámčeky na disky a ďalšie.

príslušenstvo Dell

Aké podmienky?

Všeobecne platí, že produkty v sekcii Príslušenstvo a komponentyrepasované a predávame ich so zárukou 12 mesiacov. V špecifických prípadoch ale môže ísť o tovar nový, čo bude vždy uvedené v názve položky, napríklad pri notebookových batériách. Či už pôjde o repasovaný alebo nový tovar, môžete sa spoľahnúť, že záruku budeme riešiť my a nebudeme vás odkazovať na žiadne reklamačné strediská.

Voľný predaj príslušenstva Dell je u nás ešte len v plienkach, ale veríme, že vám už teraz môže byť na úžitok. Pokiaľ by ste mali námety na ďalšie produkty, o ktoré by sme mali sortiment príslušenstva a komponentov rozšíriť, neváhajte nám napísať na info@technimax.sk. Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá a cieľom je ponúkať to, čo skutočne potrebujete.

Navštívte sekciu Príslušenstvo a komponenty