Nové možnosti v konfigurátore

Nové možnosti v konfigurátore

V poslednej dobe sme pre vás zaviedli niekoľko noviniek v našom konfigurátore. Všetky boli pridané na základe spätnej väzby od vás, našich zákazníkov, takže veríme, že budú k úžitku a spríjemní vám obstaranie repasovanej výpočtovej techniky.

SSD disky Samsung Evo 860/870

Ku všetkým počítačom a notebookom, ktoré majú k dispozícii 2,5" SATA pozície pre disk, ponúkame možnosť výmeny disku za nový SSD Samsung Evo 860 alebo 870 (podľa dostupnosti, modely 860 sa už pomaly dopredávajú). V konfigurátore vedľa týchto diskov stále nájdete aj modely Kingston, ktoré sú lacnejšie a pre väčšinu užívateľov úplne dostačujúce. Ale pretože niektorí z našich významných stálych zákazníkov priamo vyžadujú kvalitu diskov Samsung, rozhodli sme sa im vyjsť v ústrety. Pre nás to znamená držať stále skladom zásoby viacero druhov diskov, ale veríme, že vám to pomôže, a to je hlavné.

SSD disky s kapacitou až 1 TB

Donedávna sme ponúkali SSD o maximálnej kapacite 480 GB, ale pretože doba sa posunula a ceny vyšších kapacít už poklesli na prijateľnú úroveň, ponúkame vám teraz SSD Kingston 960 GB a SSD Samsung 1000 GB (teda 1 TB). Či takto veľké SSD naozaj potrebujete, to už záleží na individuálnom posúdení vašej konkrétnej činnosti. Z ohlasov zákazníkov ale vieme, že 1 TB SSD disky svoju klientelu majú aj v segmente repasované techniky.

SSD

Vybratie SSD disku

Stáva sa, že zákazník má svoj vlastný disk, ktorý si chce do stroja namontovať, preto by rád zakúpil stroj so zľavou bez disku. Aj túto možnosť novo ponúkame. Pri strojoch, ktoré majú v základnej konfigurácii SSD disk, si môžete v konfigurátore zvoliť vybratie disku a dodanie bez SSD, za čo vám z ceny zariadenia odpočítame 8 € bez DPH. Dodaný PC alebo notebook potom dostanete bez disku, ale s pripravenou pozíciou pre 2,5" disk, teda s rámčekom aj všetku potrebnú kabelážou.

Wifi a Bluetooth modul vrátane antény

U miniatúrnych počítačov Dell OptiPlex v prevedení Micro ponúkame možnosť doplnenia o Wifi a Bluetooth modul vrátane antény. Tento typ počítača je tak malý, že je možné umiestniť na najrôznejšie miesta, kam by nás treba ani nenapadlo dávať počítač bežných rozmerov. Aby ste k nemu nemuseli zložito naťahovať káble, môžete si ho nechať vybaviť modulom pre bezdrôtovú komunikáciu. Na internet cez Wifi, myš a klávesnicu cez Bluetooth a jedinými káble zostane napájanie a pripojí na obrazovku.

Externá numerika čiže NumPad

Menšie notebooky Dell s uhlopriečkou 12,5" a 14" nemávajú numerickú časť klávesnice, čo je pre niektorých zákazníkov problém. Pretože celá externá klávesnica je zbytočne veľká a nepraktická na prenášanie, zaradili sme do ponuky NumPad. Ide o malú časť klávesnice s numerickými znakmi, ktorú si cez USB pripojíte k notebooku a jednoducho položíte hľad vedľa, kde by u väčších modelov numerika štandardne bola. Jednoduché a lacné rozšírenie pre pohodlnú prácu.

Wifi a NumPad

Napadá vás ďalšie rozšírenie konfigurátora, ktoré by vám pomohlo a aktuálne ho u nás nenachádzate? Potom nám prosím dajte vedieť na našej infolinke, kde si o tom s vami radi porozprávame a skúsime vymyslieť, akým spôsobom vám vyhovieť.

Vyberte si z notebookov s bohatým konfigurátorom