Filtrovanie tovaru zahŕňajúce konfigurátor

Filtrovanie tovaru zahŕňajúce konfigurátor

Vážení zákazníci, určite ste si všimli, že náš štandardný sortiment možno veľmi bohato konfigurovať, teda vybraný stroj nechať upraviť presne podľa vašich predstáv. Môžete takto získať techniku, ktorá vyhovuje úplne presne vašim predstavám. Doteraz ste teda vyberali vhodný stroj a v konfigurátore upravovali jeho konfiguráciu.

Stále na sebe pracujeme a zlepšujeme svoje služby. Vďaka tomu môžete teraz používať jednoduchší spôsob. Pomocou novej funkcie filtrov vyberiete presne tie hodnoty, ktoré vyžadujete, a ihneď sa vám zobrazia možné varianty, a to vrátane dostupných konfiguračných položiek v konfigurátore.

Áno, filtre sú dnes štandardnou funkciou väčšiny eshopov, ale my sme ich doplnili o náš bohatý konfigurátor. Týmto získavate naprostý prehľad nad všetkým, čo u nás môžete získať. Už sa neobmedzujte úzkym sortimentom, ale jednoducho vyberajte presne to, čo potrebujete.

Inštruktážne video

Ako ukážku sme pre vás pripravili krátke inštruktážne video, ktoré vám v stručnosti predstaví nové možnosti tejto unikátnej funkcie. Pozrite sa.

Pár špecifických príkladov, ako využiť filtre

Chcem počítač v budúcnosti rozšíriť na 32 GB RAM, ale teraz mi stačí 4 GB RAM a HDD s kapacitou 500 GB – výsledok aplikácie filtra

Reálne tejto požiadavke vyhovuje jediný počítač, ale vďaka konfigurátoru máme na výber 11 variantov.


Chcem monitor s integrovaným reproduktorom, rozlišením 1920×1200 a vstavaným USB hubom – výsledok aplikácie filtra

Reálne tejto požiadavke nevyhovuje žiaden monitor, a to kvôli absencii reproduktorov, ale vďaka konfigurátoru môžeme vyberať z troch variantov.


Chcem 13,3" notebook s procesorom Core i5 tretej generácie, 4 alebo 8 GB RAM a HDMI portom pre pripojenie externého LCD – výsledok aplikácie filtra

Reálne tejto požiadavke vyhovujú dva notebooky, ale vďaka konfigurátoru môžeme vyberať zo štyroch variantov

Máte nápad na ďalšie zlepšenie alebo ste narazili na chybu? Kontaktujte pomocou formulára nášho firemného ombudsmana. Za spätnú väzbu budeme vďační.

Krátke video k filtrom