1000 respirátorov FFP2 zadarmo

1000 respirátorov FFP2 zadarmo

Ako ste už skôr zaznamenali, v roku 2016 sme odštartovali vlastnú iniciatívu, ktorá si kladie za cieľ pomáhať na miestach, kde je to potrebné. Zaviazali sme sa pravidelne každý rok vyčleniť časť svojho zisku a venovať túto sumu na projekty, ktoré si kladú za cieľ podporiť aktivity na pomoc potrebným. Tento záväzok plníme každý rok, a to bez ohľadu na obchodné výsledky našej firmy. Vždy poskytneme zodpovedajúcu sumu z nášho zisku.

Tento rok tomu nie je inak. Kvôli vzniku pandémie COVID 19 a akútnemu nedostatku hygienických pomôcok sme sa rozhodli celú sumu minúť za kvalitné české respirátory špecifikácie FFP2. Nechceli sme riskovať pochybnej kvality lacných čínskych produktov a vďaka svojim kontaktom sme získali prednostne respirátory značky Moldex, ktorá zaručuje vysokú kvalitu a istotu, že najohrozenejšie ľudia získajú skutočnú ochranu. A o to nám ide predovšetkým.

Rozdali sme 1000 kvalitných českých respirátorov značky Moldex

Preto sme minuli za respirátory viac ako 3600 € bez DPH a formou darovacích zmlúv obdarovali: špičkových pediatrov, praktických lekárov a ďalej seniorov. Tiež sme darovali respirátory do rodín vážne chorých detí, ktoré sme už podporili finančne pred niekoľkými rokmi. Jedná sa predovšetkým o rodinu Honzíka a rodinu Amálky.

Sme si vedomí vážnosti súčasnej situácie a veľkého rizika, ktorému sú teraz títo detskí pacienti vystavení, a preto sme za respirátory minuli viac, než k akému veľkému daru sme sa zaviazali. Rozdávať na miestach, kde je potreba, môžeme hlavne vďaka vám, našim zákazníkom, a preto vám touto cestou ďakujeme za podporu a sľubujeme, že aj v ďalších rokoch sa o peniaze, ktoré u nás utratíte, budeme deliť spôsobom, ktorý sme už pred 4 rokmi prezentovali.

Ak aj vy budete chcieť podporiť nami uvedených detských pacientov, kontakty vám radi s ich súhlasom odovzdáme. Môžete ich tiež získať na uvedený odkaz a na sociálnych sieťach.

Prajeme vám, všetkým našim zákazníkom a partnerom, pevné zdravie a maximum istôt, o ktoré nás všetky nadchádzajúca doba môže pripraviť. Držte sa a zostaňte, prosím, s nami.

Naša budúcnosť je vo vašich rukách.