Zebra ZT420

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Tlačiareň Zebra ZT420 vám zaistí rýchlu a presnú tlač čiarových kódov na etikety a štítky. K dispozícii je mnoho druhov etikiet na kotúčoch, takže si môžete vybrať presne takú etiketu, aká vám bude vyhovovať, a to nielen rozmerovo, ale aj materiálovo.

Model Zebra ZT420 je určený do náročných prevádzok, kde ľahko pokryje vaše tlačové potreby. Podporovaná je termotransferová aj priama termálna tlač s rozlíšením 203 alebo 300 dpi. Tlačiareň je možné pripojiť do siete a tlačiť vzdialene. K dispozícii sú voliteľné moduly, napríklad rezačka pre ľahkú prácu s nekonečnou rolkou, pokiaľ potrebujete každý štítok inak dlhý, ďalej odlepovač a navíjač. Pre ľahké ovládanie aj bez pripojeného PC slúži ovládací panel s displejom priamo na tlačiarni.

Zebra ZT420 je naozaj masívna a pevná tlačiareň, na ktorú sa pri tlači etikiet a čiarových kódov môžete spoľahnúť. Ďalšie modely tlačiarní Zebra nájdete v našej sekcii repasovaných tlačiarní.