Zebra ZM400

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Zebra ZM400 je výkonná tlačiareň etikiet a čiarových kódov s vysokým rozlíšením. Vhodná je najmä do väčších prevádzok, kde je treba tlačiť mnoho štítkov vo väčších sériách.

Zebra ZM400 podporuje termálnu aj termotransferovú tlač, záleží na vašich preferenciách a nastavení. Rozlíšenie tlače môže byť podľa konkrétnej konfigurácie 203, 300 alebo až 600 dpi, čo je na tento typ tlačiarní veľmi vysoká hodnota. Zariadenie môžeme pripojiť cez USB, LPT alebo do siete klasickým RJ-45. Základné nastavenia je možné vykonávať aj priamo na tlačiarni cez ovládací panel s displejom.

Pokiaľ potrebujete veľkú výkonnú tlačiareň do náročných prevádzok, Zebra ZM400 je tu pre vás. Ďalšie zariadenia na tlač etikiet a čiarových kódov nájdete v našej sekcii repasovaných tlačiarní.