Refurbished počítače Hexa Core Xeon

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo info@technimax.sk, ďakujeme.

Žiadne produkty

Pracovná stanica najvyššej triedy so šesťjadrovými procesormi Intel XEON Hexa Core sú určené predovšetkým k práci, kde je nutný kvalitný a výkonný výpočtový stroj. Hodí sa na serverové riešenie, 64-bitové programy s potrebou čo najväčšieho výkonu, v spojení s profesionálnymi grafickými kartami Nvidia Quadro sú ideálne k práci s grafikou, strihu videa, modelovaniu v CADu, apod. Pri osadení grafickou kartou Nvidia GeForce môžu byť dostatočne výkonné ku hraniu PC hier.

Technológia

Novšie verzie Xeon, ktoré sú založené na technológii Nehalem (Core i rada). Prakticky to sú Core i5 alebo skôr Core i7 procesory s vyššou pamäťou L2 a L3 a ďalšími vylepšeniami pre nárast kvality ako integrovaný radič pre 3 kanálové DDR3 a podpora ECC modulov.