Refurbished počítače Celeron

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Počítače s procesormi Intel Celeron sa radia k tým menej výkonným v našej ponuke, ale samozrejme vždy záleží na generácii procesora. Ponúkajú dostatočný výkon pre bežné aplikácie a prácu na internete. Vďaka nižším nákladom sú stále zaujímavou a dobre použiteľnou voľbou pre najlacnejšie repasované počítače.

Technológia

Procesory Intel Celeron sú založené na jadre Pentium 4. Hlavný rozdiel spočíva v polovičnej vyrovnávacej pamäti L2 cache, a teda zníženiu výkonu oproti Pentiu. Vďaka zjednodušení architektúry sa Celerony dajú jednoduchšie pretaktovať. Ak máte o Celerone všeobecne zlú mienku len preto, že sa o nich hovorí, že sú zlé, potom si prosím prečítajte krátke porovnanie výkonu týchto procesorov s ďalšími z našej ponuky.