Refurbished monitory 18" až 20"

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

LCD monitory s veľkosťou 18" až 20" sú cenovo dostupným a vhodným riešením pre väčšinu bežných používateľov. Dobre poslúžia ako hlavný monitor k vášmu PC alebo čoby rozšírenie pracovnej plochy notebooku, z ktorého, po pridaní klávesnice a myši, urobíte efektívny pracovný nástroj. Výhody oproti starým CRT monitorom sú značné, a to z hľadiska komfortu, energetickej náročnosti i zdravia.

Ak hľadáte väčší monitor pre profesionálne použitie, či už pracujete s multimédiami, či si chcete multimédiá riadne vychutnať, sú tu monitory s uhlopriečkou 21" a väčšie. Pokiaľ zháňate lacnejšie riešenie a uspokojíte sa s menšou uhlopriečkou, môžete sa pozrieť na našu ponuku monitorov s veľkosťou 15" až 17". Všetky LCD monitory z našej ponuky a odpoveď na otázku, či radšej zakúpiť monitor nový alebo repasované, nájdete v záložke repasované monitory.