Refurbished monitory 15" až 17"

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

LCD monitory o veľkosti 15" až 17" sú lacným a vhodným riešením napríklad pre užívateľov, ktorí nemajú na svojom pracovnom stole príliš veľa miesta. Výhody oproti starým CRT monitorom sú značné, a to z hľadiska komfortu, energetickej náročnosti i zdravia. Možno tiež chcete rozšíriť svoju pracovnú plochu o ďalšiu obrazovku určenú k tomu, aby ste mali dôležité dáta stále na očiach bez toho, aby ste museli investovať veľa tisíc do väčšieho monitora.

Ak hľadáte väčší monitor pre bežné použitie, môžete sa pozrieť na našu ponuku monitorov s veľkosťou 18" až 20". Pre profesionálne použitie, či už pracujete s multimédiami, či si chcete multimédiá riadne vychutnať, sú tu monitory s uhlopriečkou 21" a väčšie. Všetky LCD monitory z našej ponuky a odpoveď na otázku, či radšej zakúpiť monitor nový alebo repasovaný, nájdete v záložke repasované monitory.