Referencie

AM-TEL logo
Technimax je to čo sme potrebovali. Rýchlosť dodávok, spoľahlivosť a kvalitu dodávaných zariadení. Oproti iným dodávateľom sú jednotkou na trhu.
František Fudaly, Majiteľ, AM-TEL
PosAm spol. s r.o. logo
S firmou Technimax sme velmi spokojni. Zariadenia su naozaj vo velmi dobrom stave, nemame obavu ich dat priamo zakaznikovi bez predchadzajucej kontroly. Taktiez vybavenie reklamacie trva velmi kratko. Dakujeme za spolupracu a prajem vsetko dobre v tomto roku... :-)
Pavol Štefanec, Vedúci oddelenia servis, PosAm spol. s r.o.
Novitech Tax s.r.o. logo
Z firmou Technimax spolupracujeme už dlhši čas. Komunikácia je na profesionálnej úrovni, rýchle reakcie, informácie o pohybe tovaru, promtné doručenie zásielky. Tovar bol doručený v bezchybnom stave. Riešili sme spolu jednu reklamaciu, ktorá bola vybavená veľmi rýchlo. Odporúčame ďalším zákaznikom.
Ján Fabian, Systémový administrátor, Novitech Tax s.r.o.
PROITS logo
So spoločnosťou Technimax spolupracujem od roku 2015 - ich produkty dodávam svojim zákazníkom. Viem sa totiž plne zaručiť za kvalitu dodávaného produktu a to nielen po stránke spoľahlivosti ale hlavne po estetickej stránke. V prípade, že niečo sem-tam predsa len nevyjde, musím oceniť predovšetkým úplnú bezproblémovosť spolupráce v oblasti reklamačných konaní.
Mgr. Ján Köteleš, PROITS
NET4U Services s.r.o. logo
S firmou Technimax sme nadmieru spokojní, učíme zákazníkov nemať predsudky voči repasovanej technike. S firmou Technimax sa nám to výborne darí lebo ich tovar je nadmieru kvalitný a po vizuálnej stránke naozaj ako nový. S firmou aktívne obchodujem aj ako konateľ iných spoločností a za 6 rokov aktívnej spolupráce sme mali jednu reklamáciu. Táto reklamácia bola komfortne vyriešená zaslaním novej základnej dosky a ako bonus aj licencia W10 MAR v perfektnej cene. Ďakujem Technimax
Maroš Kováčik, NET4U Services s.r.o.
TechStroM Progres s.r.o. logo
S vyriadením reklamácie som nadmieru spokojný, tovar dorazil v neporušenom stave. S Vašimi službami som extrémne spokojný a chválim Vás všade kade chodím :). Prajem Vám veľa tak spokojných zákazníkov akým som ja.
Pavol Zemančík, TechStroM Progres s.r.o.