HP LaserJet Pro M402

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Osobná tlačiareň HP LaserJet Pro M402 je moderným zariadením s laserovou tlačou, vysokou rýchlosťou a povestnou kvalitou tlačiarní HP. Jedná sa o aktuálny model, ktorý možno stále zakúpiť aj ako úplne nový. Vďaka svojim pokročilým možnostiam zabezpečenia a prevádzky v sieti sa dobre hodí do takého firemného prostredia, kde nie je kladený dôraz na príliš vysoký objem tlače.

Ďalšie informácie o tomto novšom modeli nájdete v našej recenzii tlačiarne HP LaserJet Pro M402.

S funkciou automatického zapnutia a vypnutia si môžete nastaviť, v koľko hodín a ktorý deň v týždni sa má tlačiareň automaticky spustiť a vypnúť, takže sa vám už nestane, že by ste ju v piatok zabudli vypnúť a zbytočne by vám potom v kancelárii celý víkend bežala.

Vďaka malým rozmerom a modernému dizajnu sa HP LaserJet Pro M402 dobre hodí aj na pracovný stôl. Pre ľahké a jasné ovládanie je prítomný malý displej, ktorý ocenia všetci užívatelia. Správa v sieti potom prebieha cez rozhranie HP Web Jetadmin, ktoré už zvyčajne firemní správcovia IT dobre poznajú. Po vhodnom nastavení je možné tlačiť tiež z tabletu a smartphonu, takže ak ste zvyknutí pracovať za pochodu, ušetríte čas priamou tlačou bez nutnosti sadať za počítač.

Je pre vás HP M402 až zbytočne pokročilým riešením? Pozrite sa na ďalší repasované osobné tlačiarne HP z našej ponuky. Potrebujete do firmy výkonnejšie zariadenia? Potom pre vás máme veľkokapacitné tlačiarne HP, ktoré pokryjú tlačové potreby menších a stredných firiem.

Viac

Video