Užívateľ: Neprihlásený
Kategórie produktov
Produktové rady

HP LaserJet Enterprise 600

Modely HP LaserJet Enterprise sa radia do kategórie firemných tlačiarní, ako napovedá už ich samotný názov. Jedná sa o veľkokapacitné tlačiarne pre sieťovú prevádzku, ktoré okrem rozšíriteľnosti o prídavné zásobníky a automatický duplex ponúkajú aj pokročilú funkcionalitu po stránke SW.

Medzi funkcie LaserJet Enterprise 600 patria:

HP ePrint – Tlačiareň umožňuje vytlačiť email či jeho prílohu, ktorý je odoslaný na zvlášť vytvorenú adresu tlačiarne. Nastaviť možno aj zabezpečenie, aby sa netlačilo všetko, čo na danú adresu príde, ale iba emaily od povolených kontaktov.
HP EcoSMART Console – Centralizovaný prístup k nastaveniu a monitoringu tlačiarne či série tlačiarní.
HP FutureSmart Firmware – Možnosť updatovať firmware cez rozhranie Web Jetadnim. HP prirovnáva FutureSmart Firmware k operačnému systému, ktorý s novými verziami prináša rozvíjajúcu sa funkcionalitu.

Viac

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

manager

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo info@technimax.sk, ďakujeme.

Žiadne produkty
Tento web používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.