HP LaserJet 3015

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Repasované tlačiareň HP Laser Jet P3015 je vhodným riešením pre každého, kto bol spokojný s veľmi obľúbeným modelom lacnej laserovej tlačiarne HP Laser Jet P2015, ale potrebuje už novší a výkonnejší model. Oproti svojmu predchodcovi je LaserJet P3015 lepšia vo všetkých ohľadoch, okrem rozmerov a ceny. Hoci jej hmotnosť je nižšia, zaberie vám v kancelárii o trochu viac miesta. Oproti veľkokapacitným tlačiarňam je však stále kompaktná a vhodná aj na stôl vedľa počítača. Predajná cena je potom prirodzene o trochu vyššia, v závislosti na cene výroby.

Výhody a vylepšenia modelu HP LaserJet P3015 oproti jeho predchodcovi P2015 majú jednoznačne vyššiu váhu ako dve vyššie uvedené nevýhody. Ide o rýchlosť tlače až 40 strán za minútu, tlač prvej strany už za 7 sekúnd, podstatne vyššiu maximálnu mesačnú záťaž, ľahšie prevedenie a celkovú modernizáciu súčastí. Skrátka vylepšenia v dôležitých smeroch, ako by sme od novšieho modelu prirodzene očakávali.

Ak máte dobrú skúsenosť so spomínaným predchádzajúcim modelom, ale nemôžete ho zohnať vo verzii so sieťovou kartou a duplexom, ktorá je najobľúbenejšia a preto málo dostupná, skúste prejsť na novšiu laserovú tlačiareň HP LaserJet P3015. Sami potom najlepšie spoznáte, že investícia do inovácií sa oplatí.

Video