Dell Venue 11

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Tabletu Dell Venue 11 sa nemusíte prispôsobovať, pretože on sa prispôsobí vám. Umožňuje flexibilné spôsoby práce – vďaka výkonným komponentom a konektivite ho možno používať ako klasický dotykový tablet, napríklad aj so stylusom pre presnejšiu prácu, ďalej je možné stroj zasadiť do coveru so stojanom a klávesnicou, čím sa z neho stane v podstate kompaktný notebook, alebo môžete využiť dokovaciu stanicu a pripojiť k nej externé LCD monitory a klávesnicu s myšou, čím vznikne plnohodnotné pracovné miesto, ktorého základom bude práve tablet Dell Venue 11.

Business tablety Dell Venue 11 sú zamerané na prácu vo firemnom prostredí, čomu zodpovedá aj ich operačný systém, klasický x86 Windows. Vďaka tomu sa nemusíte obávať o nekompatibilitu s aplikáciami ani ďalšími zariadeniami vo vašej firemnej sieti. Vďaka integrovaným kamerám, 10,8" Full HD displeju a prvotriednemu zvuku môžete ľahko organizovať videohovory a konferencie. Procesor Intel Core 4. generácie v energeticky úspornej variante vám zaistí plynulú prácu a dlhú výdrž pri prevádzke na batériu. Hardvér je skrátka starostlivo vybraný pre efektívnu prácu aj mimo zázemie vašej firmy.

Viac

Video