Dell Precision T7910

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Najvyššia séria pracovných staníc, Dell Precision T7910, vám zaistí jedinečnú kombináciu extrémneho výkonu a maximálnej spoľahlivosti. Vďaka ISV certifikácii je zaistená kompatibilita a bezproblémová funkčnosť s profesionálnymi nástrojmi od spoločnosti Adobe, Autodesk a ďalších.

Dell Precision T7910 umožňuje využitie až dvoch 22-jadrových Intel Xeon procesorov pre tie najzložitejšie výpočty. Každý procesor má k dispozícii 8 DIMM slotov pre RAM DDR4, takže pri dvojprocesorových konfiguráciách môžeme do 16 slotov osadiť až 1 TB RAM. Operačná pamäť je typu ECC, kedy kontroluje a opravuje chyby pamäťových modulov, aby zostala zachovaná vysoká stabilita systému. Vďaka extrémne výkonnému 1300W zdroju môžeme do Precisionu T7910 osadiť až 3 grafické karty, a to spravidla nVidia Quadro alebo AMD FirePro. Skriňa toweru je naozaj obrovská, vďaka čomu je zaistené potrebné prúdenie vzduchu a zostáva dostatok priestoru pre až 8 2,5“ diskov. Počítač tak môžeme pokojne využívať aj ako server.

Dell Precision T7910 je naozaj veľkolepá záležitosť pre tých najnáročnejších. Ak hľadáte lacnejšie riešenie, nájdete ich v našej sekcii počítačov na grafiku a CAD.

Video