Dell Precision T7810

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Ak zháňate profesionálnu workstation pre náročné konštruktérske využitie, grafický dizajn, 3D modelovanie a podobné práce, je Dell Precision T7810 práve pre vás. Spoločnosť Dell sa vývojom pracovných staníc zaoberá už mnoho rokov a získava pre nich ISV certifikáciu, ktorá zaisťuje bezproblémový chod profesionálnych aplikácií od firiem ako je Adobe, Autodesk a ďalšie.

Precision T7810 je naozaj veľký tower, ktorý dokáže pracovať až s dvoma Intel Xeon procesormi s 22 jadrami. Pre pamäť RAM typu DDR4 slúži pri dvojprocesorových zostavách 8 DIMM slotov. Operačná pamäť typu ECC kontroluje a opravuje prípadné chyby pamäťových modulov, aby bola zaistená čo najvyššia stabilita systému. Celkom je možné osadiť až 256 GB RAM. S 825W zdrojom môžeme do Presicionu T7810 vložiť až dve profesionálne grafické karty nVidia Quadro alebo AMD FirePro. U diskov máme široké možnosti čo sa týka M.2, 2,5" aj 3,5" variant. Vďaka širokým možnostiam škálovateľnosti systému si môžete pracovnú stanicu nakonfigurovať presne tak, aby vyhovovala vašim potrebám.

Pokiaľ Dell Precision T7810 nevyhovuje vašim predstavám, pozrite sa do našej sekcie počítačov na grafiku a CAD, kde nájdete aj dostupnejšie lacnejšie modely.