Dell Precision T5500

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Počítače Dell Precision T5500 sú v prevádzke tiché, rozmerovo kompaktné, ale výkonovo obrovské. Ideálne na náročnú prácu s videom a grafikou, podobne ako príbuzné notebooky Dell Precision. Procesory Intel Xeon s technológiou Intel QuickPath zabezpečí, že o výpočtový výkon nebudete mať núdzu. Vďaka pokročilým technológiám sa procesor neprehrieva ani po dlhšej dobe v móde Turbo. Ventilátory, špeciálne navrhnuté spoločnosťou Dell, sa starajú o efektívne chladenie pri minimálnej hlučnosti, a to aj v maximálnej záťaži.

Počítače sú dodávané s chipsetom Intel 5520 a procesorom rady Intel Xeon QuadIntel Xeon Hexa. Rýchla operačná pamäť môže byť s prídavnou kartou rozšírená až na úctyhodných 72 GB. Stroj má dva PCI Express x16 sloty na grafickú kartu a je najčastejšie dodávaný s kartami NVIDIA Quadro alebo ATI FirePro. Nechýba ani optická DVD či Blu-ray mechanika. Rozmery počítača a ďalšie užitočné informácie nájdete na oficiálných stránkách výrobcu.

Ak je pre Vaše účely rad Dell Precision T5500 nedostačujúci, môžete sa pozrieť po výkonnejšom modeli Dell Precision T7500. Zaujímať by Vás mohol tiež o niečo lacnejší počítač z modelového radu Dell Precision T3500. Ďalšie kvalitné repasované počítače nájdete v sekcii repasované počítače.

Viac