Dell Precision M6700

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

S profesionálnymi notebooky Dell Precision M6700 sa o nedostatok výkonu nemusíte obávať ani pri veľmi náročných úlohách. Robustné šasi z hliníkovo-horčíkovej zliatiny, senzor voľného pádu pre ochranu pevného disku a voliteľné riešenie Dell DataSafe Encryption zabezpečí stroj po stránke hardvéru i softvéru. S dokovacou stanicou Dell si môžete k notebooku pripojiť viac monitorov a prispôsobiť si tak pracovné prostredie svojim potrebám. Výkon stroja je optimalizovaný podľa požiadaviek softvérových produktov pod certifikáciou ISV, zameraných na dizajn, animovanie, modelovanie a architektonické projektovanie.

Notebooky sú dodávané s chipsetom Intel QM77 Express a viacjadrovým procesorom radu Intel Core i7, a to dokonca aj vo verzii Extreme Edition. O vykresľovanie obrazu sa stará jedna z výkonných profesionálnych grafických kariet NVIDIA Quadro s až 4GB vlastnou GDDR5 pamäťou, či ATI FirePro M6000. Vďaka displeju o veľkosti 17" majú notebooky rozmery 41,7cm x 3,4 cm x 27,1cm a na svoju výbavu vážia prijateľných 3,5kg aj s batériou. Display ponúka rozlíšenie 1600x900 alebo 1920x1080, a to podľa konkrétneho modelu. Zariadenie je vybavené tiež optickou DVD, prípadne Blu-ray mechanikou, potrebnou bezdrôtovou konektivitou a radom konektorov.

Ak je pre vaše účely rad M6700 príliš nákladný a zbytočne výkonný, môžete sa pozrieť po predchádzajúcej generácii, modelu Dell Precision M6600. Zaujímať by vás mohol tiež model s displejom s veľkosťou 15,6", Dell Precision M4700. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach výrobcu.

Viac

Video