Dell Precision M6700

Radenie podľa
Počet produktov na stránku
Filtrovanie podľa ceny bez DPH
V aktuálnej sekcii 1 produktov

Notebook Dell Precision M6700

NTBDELPR6700019

Intel Core i5 3320M 2,6 GHz, 8 GB RAM, 128 GB SSD, FirePro M6000, DVD-RW, 17,3" 1920x1080, COA štítok Windows 7 PRO

Skladom Posledný kus

S profesionálnymi notebooky Dell Precision M6700 sa o nedostatok výkonu nemusíte obávať ani pri veľmi náročných úlohách. Robustné šasi z hliníkovo-horčíkovej zliatiny, senzor voľného pádu pre ochranu pevného disku a voliteľné riešenie Dell DataSafe Encryption zabezpečí stroj po stránke hardvéru i softvéru. S dokovacou stanicou Dell si môžete k notebooku pripojiť viac monitorov a prispôsobiť si tak pracovné prostredie svojim potrebám. Výkon stroja je optimalizovaný podľa požiadaviek softvérových produktov pod certifikáciou ISV, zameraných na dizajn, animovanie, modelovanie a architektonické projektovanie.

Notebooky sú dodávané s chipsetom Intel QM77 Express a viacjadrovým procesorom radu Intel Core i7, a to dokonca aj vo verzii Extreme Edition. O vykresľovanie obrazu sa stará jedna z výkonných profesionálnych grafických kariet NVIDIA Quadro s až 4GB vlastnou GDDR5 pamäťou, či ATI FirePro M6000. Vďaka displeju o veľkosti 17" majú notebooky rozmery 41,7cm x 3,4 cm x 27,1cm a na svoju výbavu vážia prijateľných 3,5kg aj s batériou. Display ponúka rozlíšenie 1600x900 alebo 1920x1080, a to podľa konkrétneho modelu. Zariadenie je vybavené tiež optickou DVD, prípadne Blu-ray mechanikou, potrebnou bezdrôtovou konektivitou a radom konektorov.

Ak je pre vaše účely rad M6700 príliš nákladný a zbytočne výkonný, môžete sa pozrieť po predchádzajúcej generácii, modelu Dell Precision M6600. Zaujímať by vás mohol tiež model s displejom s veľkosťou 15,6", Dell Precision M4700. Ďalšie kvalitné refurbished notebooky nájdete v sekcii refurbished notebooky.

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach výrobcu.

Viac

Video
Filtrovať tovar podľa parametrov
Display
Rozlíšenie displeja
Uhlopriečka displeja
Procesor
Typ CPU
Počet jadier CPU
Hodnotenie CPU (Benchmark)
Generácia procesora
Model
Model
Operačný systém
Operačný systém
Grafická karta
Typ grafickej karty
Model grafickej karty
Hodnotenie grafiky (Benchmark)
Pevný disk
Kapacita pevného disku
Typ pevného disku
Porty
USB 3.0
HDMI
VGA
DVI
COM
DisplayPort
Operačná pamäť
Kapacita operačnej pamäte
Typ operačnej pamäte
Výbava
Kamera
Bluetooth
Wi-fi
Optická mechanika
Chipset
Potrebný príkon adaptéra
Zrušiť vybrané filtre