Dell Precision M6600

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebooky Dell Precision M6600sú robustné a spoľahlivé stroje zamerané na vysoký výkon pre najnáročnejších užívateľov. Šasi z hliníkovo-horčíkovej zliatiny, senzor voľného pádu pre ochranu pevného disku a voliteľné riešenie Dell DataSafe Encryption zabezpečia stroj po stránke hardvéru i softvéru. S dokovacou stanicou je k notebooku možné pripojiť až 5 monitorov, čím si môžete vytvoriť profesionálne pracovné prostredie. Výkon stroja je optimalizovaný podľa požiadaviek softvérových produktov pod certifikáciou ISV zameraných na dizajn, animovanie, modelovanie a architektonické projektovanie. Modely Dell Precision M6600 sú naviac kompatibilné s príslušenstvom pre modely Dell Latitude série E.

Notebooky sú dodávané s chipsetom Intel QM67 Express a viacjadrovým procesorom radu Intel Core i7, a to dokonca aj vo verzii Quad Extreme Edition. O vykresľovanie obrazu sa stará jedna z výkonných profesionálnych grafických kariet NVIDIA Quadro s 2GB vlastnej pamäte, či ATI FirePro M8900 s takisto 2GB DDR5 pamäte. Vďaka displeju o veľkosti 17" majú notebooky rozmery 41,6cm x 3,7cm x 27cm a na svoju výbavu vážia prijateľných 3,5kg aj s batériou. Display ponúka rozlíšenie 1600x900 alebo 1920x1080, a to podľa konkrétneho modelu. Zariadenie je vybavené tiež optickým DVD, prípadne Blu-ray mechanikou, potrebnou bezdrôtovou konektivitou a radom konektorov.

Ak je pre Vaše účely rad M6600 príliš nákladný, môžete sa pozrieť po lacnejšom notebooku predchádzajúcej generácie, modelu Dell Precision M6500. Zaujímať by Vás mohol tiež model s displejom s veľkosťou 15,6", Dell Precision M4600. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Viac informácií nájdete na oficiálných stránkach výrobcu.

Viac