Dell Precision M4700

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebooky Dell Precision M4700 sa vynímajú svojou profesionalitou a extrémnym grafickým aj výpočtovým výkonom. Ak potrebujete serióznu mobilnú stanicu s výkonom a možnosťami nadupaného stolného PC, je tento rad určený práve pre vás..

Podrobnejšie informácie nájdete v našej recenzii mobilnej pracovnej stanice Dell Precision M4700.

S dokovacou stanicou môžete k notebooku pripojiť až štyri monitory a využiť ho tak ako základ pohodlného a plnohodnotného pracovného miesta. Modely Dell Precision M4700 sú naviac kompatibilné s príslušenstvom pre modely Dell Latitude série E. Vďaka technológii NVIDIA Optimus pre riadenie grafického výkonu a inteligentné prepínanie režimov však môžete s notebookom bez obáv pracovať aj na cestách bez toho, aby ste sa museli obávať o výdrž batérie. Tú možno navyše rozšíriť pomocou voliteľného modulu záložnej batérie a vďaka technológii Express Charge batériu dobijete na 80% jej kapacity len za 60 minút. Šasi notebooku je vyvedené v elegantnom, profesionálnom dizajne zo zliatiny hliníka a horčíka. O bezpečnosť Vašich dát pred mechanickým poškodením sa stará senzor voľného pádu, ktorý ochráni Váš disk v prípade, že notebook spadne. Stroj je navyše testovaný podľa vojenskej normy MIL-STD 810G. Životnosť súčastí predlžujú tiež tiché duálne ventilátory, ktoré efektívne zabraňujú prílišnému zahrievaniu.

Notebooky sú dodávané s chipsetom Mobile Intel QM77 Express a viacjadrovým procesorom tretej generácie, radu Intel Core i5, prípadne Intel Core i7, a to dokonca aj vo verzii Quad Extreme Edition. O vykresľovanie obrazu sa stará pokročilá profesionálna grafická karta NVIDIA Quadro K1000M alebo NVIDIA Quadro K2000M s 2GB vlastnej pamäte, či AMD FirePro M4000 Mobility Pro s 1GB GDDR5 pamäte. Vďaka displeju o veľkosti 15,6" majú notebooky rozmery 37,6cm x 3,6cm x 25,6cm a na svoju výbavu vážia príjemných 2,87kg aj s batériou. Display ponúka rozlíšenie 1366x768, či Full HD 1920x1080 UltraSharp, a to podľa konkrétneho modelu. Zariadenie disponuje aj optickou DVD či Blu-ray mechanikou, potrebnou bezdrôtovou konektivitou a veľkým množstvom konektorov.

Ak je pre Vaše účely rad M4700 príliš nákladný, môžete sa pozrieť po lacnejšom notebooku predchádzajúcej generácie, modelu Dell Precision M4600. Zaujímať by Vás mohol tiež výkonnejší model s displejom s veľkosťou 17", Dell Precision M6700. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach výrobcu.

Video