Dell Precision M4600

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebooky Dell Precision M4600 sa vynímajú svojou širokou využiteľnosťou a špičkovým grafickým aj výpočtovým výkonom. Ak potrebujete mobilnú stanicu s výkonom a možnosťami stolného PC, je tato séria určená práve pre Vás. Technológia AMD Eyefinity totiž umožňuje využívanie až troch monitorov u zariadení bez doku a až piatich monitorov s dokom. Svoj notebook tak môžete využiť ako základ pohodlného a plnohodnotného pracovného miesta. Modely Dell Precision M4600 sú naviac kompatibilné s príslušenstvom pre modely Dell Latitude série E. Vďaka technológii NVIDIA Optimus pre riadenie grafického výkonu a inteligentné prepínanie režimov však môžete s notebookom bez obáv pracovať aj na cestách, bez toho, aby ste sa museli obávať o výdrž batérie.

Šasi je vyvedené v elegantnom, profesionálnom dizajne z hliníkovo-horčíkovej zliatiny. O bezpečnosť Vašich dát pred mechanickým poškodením sa stará senzor voľného pádu, ktorý ochráni Váš disk v prípade, že notebook spadne. Stroj je navyše testovaný podľa vojenskej normy MIL-STD 810G.

Notebooky sú dodávané s chipsetom Mobile Intel QM67 Express a viacjadrovým procesorom radu Intel Core i5, prípadne Intel Core i7, a to dokonca aj vo verzii Quad Extreme Edition. O vykresľovanie obrazu sa stará pokročilá profesionálna grafická karta NVIDIA Quadro 1000M alebo NVIDIA Quadro 2000M s 2GB vlastnej pamäte, či AMD FirePro M5950 Mobility Pro s 1GB GDDR5 pamäte. Vďaka displeju o veľkosti 15,6" majú notebooky rozmery 37,6cm x 3,6cm x 25,6cm a na svoju výbavu vážia príjemných 2,79kg aj s batériou. Displej ponúka rozlíšenie 1366x768, či Full HD 1920x1080 UltraSharp, a to podľa konkrétneho modelu. Zariadenie disponuje aj optickou DVD mechanikou, potrebnou bezdrôtovou konektivitou a veľkým množstvom konektorov.

Ak je pre Vaše účely rad M4600 nedostačujúci, môžete sa pozrieť po novšej generácii, modelu Dell Precision M4700. Predošlá lacnejšia generácia nesie označenie Dell Precision M4500. Zaujímať by Vás mohol tiež výkonnejší model s displejom s veľkosťou 17", Dell Precision M6600. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach výrobcu.

Viac

dell-precision-m4600