Dell Precision 7540

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Dell Precision 7540 ponúka mimoriadny výkon v kompaktnom notebookovom prevedení. Displej notebooku má uhlopriečku 15,6" a obvykle FullHD rozlíšenie, aj keď sa dá stretnúť aj s konfiguráciou so 4K displejom. Šasi má pevný a masívny zliatinový rám, ktorý zaisťuje vysokú mechanickú odolnosť a prémiový vzhľad. Procesory 9. generácie podporujú Windows 11 a ide obvykle o šiestich až ôsmich jadrových variantov Intel Core i7, i9 alebo Intel Xeon. Pamäť RAM môže dosahovať až 128 GB DDR4, pričom podporované sú aj spoľahlivé ECC moduly. V Precisione 7540 môžeme nájsť jednu zo 4 dedikovaných grafických kariet, najčastejšie nVidia Quadro T1000 alebo T2000 so 4GB pamäťou, prípadne potom najsilnejší Quadro RTX 3000 so 6GB.

Po obvode notebooku nájdeme 2x USB-C Thunderbolt 3, 2x USB 3.1, HDMI, mini DisplayPort, RJ-45, audio a voliteľne čítačku čipových kariet a slot na pamäťové karty. Zospodu už nie je podlhovastý port pre staré dokovacie stanice E-family, takže je potrebné použiť novšie USB-C docky. Na napájanie je potrebný minimálne 180W adaptér, avšak keď použijete 240W, nič tým nepokazíte.

Na našom blogu si môžete prezrieť komentované fotografie notebooku Dell Precision 7540.

Pokiaľ je pre vás tento model až príliš výkonný, môžete sa pozrieť po predchádzajúcej generácii, modeli Dell Precision 7530. Všetky mobilné pracovné stanice Dell Precision potom nájdete v sekcii notebookov na grafiku a CAD.