Dell PowerEdge R630

Radenie podľa
Počet produktov na stránku
Filtrovanie podľa ceny bez DPH
V aktuálnej sekcii 1 produktov

Server Dell PowerEdge R630

SRVDEL1UR630003

1U, 2x Intel Xeon 10-core E5-2660 v3 2,6 GHz, 32 GB RAM DDR4, H730 mini, iDRAC Enterprise, 8x SFF (2,5"), bez čelného panelu

Skladom 4 kusy
  Konfigurovať
Doprava zdarma

Objednaním tohto produktu teraz získate dopravu zdarma na celú objednávku a po celej ČR i SK.

Servery Dell PowerEdge R630 excelujú vo svojej dlhodobej spoľahlivosti a jednoduchej správe. Spoločnosť Dell má so servermi bohaté skúsenosti a systémy PowerEdge nasadzuje do veľkých spoločností po celom svete. Vďaka procesu repasovania sú teraz tieto prvotriedne systémy cenovo dostupné aj stredným a menším firmám.

Dell PowerEdge R630 má dva sloty na procesory Intel Xeon v4, z ktorých každý môže obsahovať až 22 jadier. Celkom tak môžeme zostaviť až 44 jadrový server. K dispozícii je 24 slotov na RAM DDR4, ktorá môže dosiahnuť kapacitu až 1,5 TB. Diskový radič je obvykle PERC H730, ale stretnúť sa môžeme aj s ďalšími variantmi. Keďže ide o nízke 1U prevedenie, môžeme osadiť maximálne 8 až 10 2,5" diskov, čo však v mnohých prípadoch bohato postačuje. Napájanie zaisťujú 2 zdroje a server je bežne dodávaný s iDRAC Enterprise.

Ak hľadáte spoľahlivé serverové riešenie s vysokým výkonom, Dell PowerEdge R630 vás nesklame. K dispozícii sú však aj ďalšie modely, ktoré nájdete v sekcii repasovaných serverov.

Filtrovať tovar podľa parametrov
Model
Model - server
Procesor
Typ CPU
Počet procesorov
Počet jadier CPU
Frekvencia CPU
Označenie CPU
Hodnotenie CPU (Benchmark)
Operačná pamäť
Kapacita operačnej pamäte
Typ operačnej pamäte
Pevný disk
Počet voľných pozícií pre HDD
Typ voľných pozícií pre HDD
Pevné disky celkom
Počet pevných diskov
Operačný systém
Operačný systém
Porty - switch
Zrušiť vybrané filtre