Dell PowerEdge R620

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Repasovaný server Dell PowerEdge R620 sa môže stať spoľahlivým základom vašej firemnej siete. Toto riešenie je vhodné najmä pre menšie firmy, ktoré nepotrebujú extrémne výkonný server, ale chcú lacné a pritom profesionálne riešenie.

PowerEdge R620 má dve pätice pre osadenie Intel Xeon procesorov s až 8 jadrami, takže najviac môžeme zostaviť 16 jadrový variant. Operačná pamäť RAM je typu DDR3 av 24 slotoch môže dosahovať kapacitu až 768 GB. Nízke 1U prevedenie do racku ponúka maximálne 10 pozícií pre 2,5" disky, riadené obvykle radičom PERC H710. Server môže byť vybavený dvoma napájacími zdrojmi a modulom pre vzdialenú správu iDRAC Enterprise.

Ak hľadáte lacný značkový server, Dell PowerEdge R620 sa vám bude páčiť. Ďalšie spoľahlivé servery za zaujímavé ceny nájdete v sekcii repasovaných serverov.

Video