Dell PowerEdge R310

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Servery radu Dell PowerEdge R310 sú ideálnou voľbou pre zefektívnenie Vášho podnikania a zjednodušenie správy IT. Vďaka rozšíreným možnostiam virtualizácie, vylepšenej správe spotreby a inovatívnemu systému nástrojov pre správu sú znižované prevádzkové náklady. Konštrukčne sa jedná o server Rack 1U, ktorý je kompaktný a otvára tak nové možnosti flexibility. Prostredníctvom informačného LCD displeja budete mať vždy prehľad o kľúčových údajoch celého systému. PowerEdge R310 je už jedenástou generáciou serverov Dell s tou výhodou, že akonáhle sa zoznámite so správou jednej z generácií, budete dobre rozumieť aj generácii budúcej, na ktorú tak bude ľahké prejsť.

Servery pracujú s procesormi Intel Xeon novej generácie s technológiou Intel QuickPath, ktoré zabezpečia, že o výpočtový výkon nebudete mať núdzu. Pre operačné pamäte typu DDR3 je pripravených 6 DIMM slotov, vďaka ktorým môžete využívať až 32GB pamäte RAM. S prídavnými prepážkami na pevné disky je možné pripojiť až 4 HDD o celkovej kapacite 8TB. Tieto parametre spoločne s dvoma PCI sloty, RAID radičmi a možnosťami sieťového pripojenia a vzdialenej správy, robia zo servera Dell PowerEdge R310 atraktívnu voľbu pre univerzálne serverové riešenie.

Vyšším radom týchto serverov je výkonnejší model Dell PowerEdge R710. Ak je pre Vaše účely rad Dell PowerEdge R310 až príliš nákladný, môžete sa pozrieť po lacnejšom riešení servera PowerEdge 6850 v prevedení 4U. Všetky repasované servery z našej ponuky nájdete v sekcii repasované servery.

Viac

Video