Dell PowerEdge 2950

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Server Dell PowerEdge 2950 typu Rack 2U ponúka vyváženosť výkonu, dostupnosti a flexibility. Je vhodný pre rastúcu sieť aplikácií, web, databázy, súbory a ďalšie. Ide o už deviatu generáciu preverených serverov PowerEdge, ktoré Vás rozhodne nesklamú. Pre jednoduchšiu správu Dell ponúka Baseboard Management Controller pre monitorovanie HW, ktorý upozorní na chyby a povolí Vám vykonávať základné vzdialené operácie.Dell Remote Access Controller Vám zasa skrze webové rozhranie umožní vzdialený prístup, správu a update servera. Správa servera sa tak stane ľahšia a príjemnejšia.

Server je poháňaný až dvojicou procesorov Intel Quad Core Xeon na chipsete Intel 5000X. Rýchlemu behu napomáha tiež pamäť o veľkosti až 32 GB a grafika ATI ES1000. Pripojiť je možné až 8 HDD veľkosti 2,5" alebo 6 3,5" diskov s celkovou kapacitou až 4,5TB. Pre ďalšie rozšírenie sú pripravené 3 PCI Express sloty.

Ak sa tento model pre Vaše účely nehodí, môžete sa pozrieť na ďalší z kategórie serverov typu Rack 2U. Ponúkame tiež menšie servery Rack 1U či väčšie Rack 4U. Všetky repasované servery, ktoré ponúkame, nájdete v ponuke repasované servery.