Dell OptiPlex XE

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Potrebujete počítač, ktorý pobeží aj v náročných priemyselných podmienkach? Dell OptiPlex XE je špeciálne konštruovaný pre prevádzku 24/7 vo vysokých teplotách a v prašnom prostredí. Kvalitné prevedenie vlastnej produktom spoločnosti Dell a rozšírené služby spoločnosti Technimax s.r.o. Vám zabezpečia maximálnu efektivitu a minimum starostí.

Počítač Dell OptiPlex XE v prevedení SFF sa na prvý pohľad líši od klasických kancelárskych Optiplex. Pripojiť k nemu môžete špeciálne vzduchové tunely, vďaka ktorým zvládne počítač nepretržitú prácu v teplotách až 55°C. Do prednej časti skrine je možné vložiť prachový filter, ktorý spoločne so záslepkou portov značne obmedzuje vnikaniu prachu medzi komponenty. Vyššie zabezpečenie dôležitých dát zaistí podpora zrkadlenia, RAID 1. Výnimočná je tiež vysoká konektivita počítača. Vďaka týmto a ďalším špeciálnym prvkom sa počítače Dell OptiPlex XE hodia do náročného priemyselného prostredia, kde sú vysoké teploty a vysoká prašnosť na dennom poriadku.