Dell OptiPlex 9010

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Počítače Dell OptiPlex 9010 v prevedení Mini-Tower, Desktop, Small Form Factor a Ultra Small Form Factor sú určené pre užívateľov, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný stroj na každodenné použitie. Kvalita a dlhodobá spoľahlivosť strojov značky Dell sú vhodným riešením predovšetkým pre firemnú sféru. Ak hľadáte moderný stroj s rozšírenými službami, podporou a garanciami dodávateľa, ste tu správne.

Viac podrobnejších informácií nájdete v našej recenzii firemného počítača Dell OptiPlex 9010.

Počítače sú dodávané s chipsetom Intel Q77 Express a procesorom radu Intel Core i5 až Intel Core i7 tretej generácie, prípadne Core i3 generácie druhej. Rýchla operačná pamäť RAM DDR3 prispeje k bezproblémovému fungovaniu a svižným odozvám. Tento model je spoločnosťou Dell otestovaný a schválený pre kompatibilitu s Windows 10. Na webe Dellu nájdete tiež nové ovládače pre uvedený systém. Viac informácií o modeli OptiPlex 9010 nájdete na oficiálnych stránkach výrobcu.

Ak je pre vaše účely rad OptiPlex 9010 nedostačujúci, môžete sa pozrieť po niektorom z výkonnejších modelov Dell Precision. Zaujímať by vás mohol tiež o niečo lacnejší kancelársky počítač Dell OptiPlex 790. Ďalšie kvalitné refurbished počítače nájdete v sekcii refurbished počítače.

Viac

Video