Dell OptiPlex 7440 AIO

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Hľadáte spoľahlivý počítač s pekným monitorom, ktorý nezaberie ani o kúsok viac miesta, ktoré je nevyhnutne nutné? Potom vyskúšajte All in One riešenia Dell OptiPlex 7440. V šasi 24" LCD monitoru sa skrývajú všetky PC komponenty, ktoré vám zaistia dlhodobý a bezproblémový chod kancelárskych aplikácií.

Výkonom ide o zostavu s 6. generáciou Intel Core procesoru a RAM pamätí typu DDR4, podobe ako nájdeme v modeli Dell OptiPlex 7040. Stroj sa ľahko vysporiada aj s náročným kancelárskym využitím. Vďaka HDMI výstupu si k nemu môžete pripojiť aj druhý externý monitor. AIO 7440 má však aj HDMI vstup, takže ho možno využiť aj ako 24" monitor pre bežný počítač.

V prevedení AIO môžete tiež ľahšie spravovať kabeláž, pretože tu stačí klasický napájací kábel, prípadne potom sieť a klávesnica s myšou. Ak však budete mať periférie bezdrôtové, obmedzíte kabeláž skutočne na minimum. Zostava má tiež zabudovaný reproduktor, nie je teda potrebné riešiť externé audio. Jednoduchosť All in One počítača si určite obľúbite.

Video