Dell OptiPlex 7080 SFF

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Dell OptiPlex 7080 SFF je kompaktným stolným počítačom do kancelárie. Moderné procesory 10. generácie poskytujú nekompromisný výkon na náročné použitie s možnosťou prevádzkovať najnovšie Windows 11.

Počítač je osadený procesorom Intel Core 10. generácie radu i3 až i9. Najčastejšie používané sú Core i5, ktoré v tejto generácii majú 6 jadier. Do 4 DIMM slotov je možné osadiť celkom až 128 GB RAM DDR4, čo väčšina užívateľov určite ani nevyužije. Pre disky sú k dispozícii až 3 SATA konektory a 2 M.2 sloty, čo zaisťuje dostatočné možnosti pre budúce rozširovanie. 200W zdroj dokáže napájať nízko profilové grafické karty, ktoré si vystačia s napájaním cez PCIe slot. Na základnej doske sú okrem iných aj 2 DisplayPort 1.4 konektory.

Spoľahlivý počítač Dell OptiPlex 7080 SFF vám zaistí rýchlu a stabilnú prevádzku, či už v kancelárii alebo doma. Jednoduchá rozšíriteľnosť o ďalšie disky a nízko profilové PCIe karty poskytujú dobré možnosti pre budúce úpravy. Pokiaľ je pre vás OptiPlex 7080 príliš nákladný, môžete sa pozrieť po lacnejších počítačoch Dell OptiPlex 7040. Kompletnú ponuku nájdete v našej sekcii repasovaných počítačov.