Dell Latitude E6330

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebooky Dell Latitude E6330 sa vyznačujú podarenou kombináciou mobility, odolnosti, výkonu a prémiového vzhľadu. To možno odtušiť už podľa číselného značenia, ako je vysvetlené v článku k notebookom Dell Latitude. Šasi modelu E6330 je vyvedené v prevedení Tri-Metal, testovaným podľa vojenskej normy MIL-STD 810G pre výdrž aj v nepriaznivých podmienkach. Pevný disk je chránený gumovou izoláciou pre tlmenie vibrácií, klávesnica je odolná proti poliatiu a netreba sa báť ani odpadajúcich tlačidiel, ako poznáme z notebookov niektorých iných výrobcov. Ochranu dát zaisťuje tiež senzor voľného pádu, ktorý detekuje náhle upustenie notebooku a ochráni pevný disk pred poškodením.

Notebooky sú dodávané s chipsetom Mobile Intel QM77 Express a štvorjadrovým procesorom radu Intel Core i3Intel Core i7. O vykresľovanie obrazu sa stará grafický čip Intel HD Graphics 3000/4000. Vďaka displeju o vel'kosti 13,3" majú notebooky kompaktné rozmery 33,5 cm x 3cm x 22,3cm a vážia skromných 1,6 kg aj s batériou. Displej ponúka rozlíšenie 1366x768, ktoré je na uhlopriečke 13,3" jemné a detailné. Aj napriek kompaktnej veľkosti zariadenia sa do neho vošla tiež optická DVD mechanika. Ani v oblasti konektivity notebook nezaostáva.

Ak je pre Vaše účely rad E6330 až príliš drahý, môžete sa pozrieť po lacnejšom notebooku predchádzajúcej generácie Dell Latitude E6320. Zaujímať by Vás mohol tiež tento model s displejom s veľkosťou 14", Dell Latitude E6430. Ďalšie kvalitné reurbished notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Viac informácií nájdete na oficiálných stránkách výrobcu.

Viac

Video