Dell Latitude E6220

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebooky Dell Latitude E6220 sa vynímajú svojou kompaktnosťou a veľmi odolnou stavbou. Šasi je chránené prevedením Tri-Metal, testovaným podľa vojenskej normy MIL-STD 810G na extrémne teploty, vibrácie a prach. Klávesnica notebooku je odolná proti poliatiu a obdobne je chránený aj LCD panel, ktorý je utesnený a utlmený proti poškodeniu pri nárazoch. Veko s displejom je chránené anodizovaným hliníkom a pripevnené k telu notebooku robustnými oceľovými pántmi. Ako môžete sami usúdiť z fotografií, odolné prevedenie nie je vôbec na prekážku modernému dizajnu.

Notebooky sú dodávané s chipsetom Mobile Intel QM67 Express a viacjadrovým procesorom radu Intel Core i3Intel Core i7. O vykresľovanie obrazu sa stará grafický čip Intel HD Graphics 3000M. Vďaka displeju o veľkosti 12,5" majú notebooky veľmi príjemné rozmery 30,9cm x 2,5cm x 22,6cm a vážia len 1,44kg aj s batériou. Displej s antireflexnou vrstvou ponúka rozlíšenie 1366x768.

Ak je pre Vaše účely rad E6220 až príliš drahý, môžete sa pozrieť po podobných strojoch z kategórie mini notebookov. Zaujímať by Vás mohol tiež veľmi obľúbený model s displejom s veľkosťou 14", Dell Latitude E6420. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Viac

Video