Dell Latitude E5270

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Malý 12,5" notebook Dell Latitude E5270 ponúka kompaktné rozmery a solídny výkon. S hmotnosťou iba 1,5 kg ho môžete bez problémov prenášať a používať na cestách.

V Latitude E5270 tepe procesor 6. generácie radu až Core i7. Ide o nízkonapäťový variant s označením U, vďaka ktorému môžeme očakávať zvýšenú výdrž pri prevádzke na batériu. Operačnou pamäťou typu DDR4 môžeme osadiť dva sloty a dosiahnuť kapacitu až 16 GB. Pevný disk môže byť klasický 2,5", ale vo viacerých prípadoch už môžeme očakávať osadenie M.2 SSD. Displej s uhlopriečkou 12,5" býva s HD alebo Full HD rozlíšením, a to ako v klasickej matnej, tak v lesklej dotykovej verzii . Vzhľadom na kompaktné rozmery notebooku nemôžeme očakávať kto vie ako bohatú konektivitu. Uspokojiť sa musíme s 3x USB, HDMI a RJ-45. K dispozícii je však aj dokovací port E-family, vďaka ktorému môžeme využiť mnoho ďalších portov dokovacích staníc Dell PR02X a PR03X.

Ak sa vám model E5270 nepozdáva, mohla by vás zaujať novšia generácia Dell Latitude 5280. K dispozícii je aj ultrabook predchádzajúcej generácie, Dell Latitude E7250. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Video