Dell Latitude E5250

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Mini notebook Dell Latitude E5250 ponúka výkon 5. generácie procesorov Intel Core v malom tele s 12,5" displejom. Výnimočne môžeme naraziť aj na konfigurácii sa 4. generáciou CPU. Notebook je vhodný na bežné kancelárske aj domáce použitie. Vďaka malým rozmerom a nízkej hmotnosti 1,6 kg sa s ním pohodlne cestuje, zatiaľ čo v kancelárii ho môžete umiestniť to dokovacej stanice a pracovať na externých monitoroch bez obmedzenia malého displeja. Vďaka úsporným procesorom aj pamätiam RAM DDR3L vydrží dlhšie pri prevádzke na batériu. Napájací adaptér stačí 65W, takže aj ten je maličký a ľahko prenosný. Ak plánujete byť s notebookom často na cestách, Dell Latitude E5250 vás nesklame.

Ak je pre vaše účely rad E5250 nevhodný, môžete sa pozrieť po novšej generácii, modelu Dell Latitude E5270. Zaujímať by vás mohol aj 14" model predchádzajúcej generácie, Dell Latitude E5440. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Video