Dell Latitude D630

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebooky Dell Latitude D630 Vám budú spoľahlivým spoločníkom doma i na cestách. Šasi je vyvedené v prevedení zo zliatiny horčíka, aby bola zaistená jeho odolnosť aj pri dlhodobom každodennom používaní. Technológia Strike Zone ochráni pevný disk pred otrasmi, aby nedošlo k poškodeniu Vašich dát. Spoločnosť Dell ponúka aj rad ďalších bezpečnostných opatrení. Notebook je navyše energeticky efektívny podľa celosvetového štandardu Energy Star.

Notebooky sú dodávané s viacjadrovým procesorom radu Intel Core 2 Duo. O vykresľovanie obrazu sa stará grafický čip Intel Graphics Media Accelerator či grafická karta Nvidia Quadro NVS. Vďaka display o veľkosti 14,1 "majú notebooky rozmery 33,7cm x 3,2cm x 23,8cm a vážia len 1,98kg aj s batériou. Display ponúka rozlíšenie 1280x800 až 1440x900, a to podľa príslušného modelu.

Ak je pre Vaše účely rad D630 až príliš drahý, môžete sa pozrieť po predchádzajúcej generácii Dell Latitude D620. Zaujímať by Vás mohol tiež niektorý z novších modelov, napríklad Dell Latitude E6410. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Viac informácií na oficiálných stránkach výrobcu.