Dell Latitude 7390

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebook Dell Latitude 7390 s malým 13,3" šasi je vhodný ako do kancelárie s dokovacou stanicou, tak na časté cestovanie, pri ktorom oceníme jeho kompaktné rozmery a nízku hmotnosť. Výkonu notebook poskytuje dostatok aj pre prácu na viacerých externých monitoroch.

V modeli Latitude 7390 sa môžeme stretnúť so 7. alebo 8. generáciou CPU, čo môže byť ľahko mätúce. Nejde o prvý model, kde sa prelínajú dve generácie, ale pri nákupe si na to musíme dávať pozor. Obzvlášť dôležité to môže byť pre tých, ktorí plánujú pracovať vo Windows 11, ktorých požiadavkou je práve 8. generácia procesora. Notebook má novo spracované šasi so spojenými pántami veka a pôsobí veľmi celistvým a jednoliatym dojmom. K dispozícii máme jediný slot pre RAM pamäť typu DDR4 s kapacitou až 16 GB. Úložisko je riešené výhradne M.2 SSD modulom, podporujúcim aj rozhranie NVMe. Displej s uhlopriečkou 13,3" máva Full HD rozlíšenie a stretneme sa klasickým aj dotykovým variantom. Z konektorov tu máme USB-C, 2 USB, HDMI, LAN a audio, čo je štandardná výbava, ktorú si ale mnohí v kanceláriách rozšíria cez USB -C dokovaciu stanicu Dell WD19.

Celý notebook Dell Latitude 7390 vrátane batérie má hmotnosť iba 1,2 kg, takže sa môže stať vašim ideálnym spoločníkom pre časté služobné cesty. Pokiaľ ale hľadáte ešte niečo trošku iné, neváhajte sa pozrieť do našej sekcie repasovaných notebookov.

Video